tel.: +48 887 072 034

tel./fax: (058) 573 31 07

e-mail: napisz do nas

kup online: apl-health.eu

Co stosować, aby odpowiednio zadbać o kota i psa, gdy nadchodzą niskie temperatury?

Jak przygotować się do zimy? Co stosować, aby odpowiednio zadbać o kota i psa, gdy nadchodzą niskie temperatury?

Z takimi pytaniami właściciele zwierząt często zwracają się do lekarzy weterynarii. Jednoznaczna odpowiedź nie jest łatwa. Oczywiście warto zadbać o ogólną kondycję zwierzęcia i uzupełnić jego dietę w witaminy. W czasie niskich temperatur i zmian wilgotności psy oraz koty narażone są także na problemy ze stawami. Kulawizny, gorsze wstawanie, niechęć do zabawy – takie objawy mogą pojawiać się zimą. Polska firma APL Health&Happiness proponuje w tym okresie stosowanie dwóch suplementów. Pierwszy z nich to Vitamin C – płynny preparat zawierający lewoskrętną witaminę C – naturalny antyoksydant wpływający na odporność organizmu. Drugi to Collagen Forte – również płynny preparat dla zwierząt mających problemy ze stawami. – W składzie znajduje się min. glukozamina, chondroityna i kolagen z ryb morskich. To substancje niezbędne w diecie naszego pupila, jeśli ma problemy ze stawami – wyjaśnia dr n.wet. Katarzyna Bladowska. Wpływają one na prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej, działanie stawu oraz jego regenerację. W składzie są też dodatki wapnia, fosforu i witamin regulujących prawidłowe funkcjonowanie stawów. Produkt warto polecić przede wszystkim seniorom oraz zwierzętom w okresie rozwoju i rekonwalescentom. Collagen Forte z oferty APL jest dostępny w opakowaniach o pojemności 100 oraz 250 ml, a jego płynna postać i niewielka objętość dawki ułatwią podanie, zwłaszcza niechętnym do tabletek zwierzętom.

Veterinary Line
Canine Hypoallergenic

Specjalistyczna karma dla dorosłych psów ze skłonnością do alergii.
Produkty APL VETERINARY LINE dostępne są wyłącznie w najlepszych gabinetach i przychodniach weterynaryjnych.

Jak zadbać o stawy
u pupili?

Psy i koty coraz częściej cierpią na problemy ze stawami. Jak sobie z nimi radzić? Warto zacząć od właściwej diety i suplementacji.

Zima?
Zadbaj o stawy pupila!

Co stosować, aby odpowiednio zadbać o kota i psa, gdy nadchodzą niskie temperatury?

Breeder Line
Super Premium After Sterilization

Karma dla dorosłych kotów wszystkich ras po zabiegu sterylizacji.
Produkty APL VETERINARY LINE dostępne są wyłącznie w najlepszych gabinetach i przychodniach weterynaryjnych.

previous arrow
next arrow
Slider

O nas.

Firma Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o. (APL) zajmuje się produkcją suplementów diety, karm oraz smakołyków dla zwierząt domowych. Sposób, w jaki podchodzimy do naszych produktów, czyni z nas niepowtarzalny i wyjątkowy zespół.
Od lat działamy z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Posiadamy odpowiednie wykształcenie i współpracujemy ze specjalistami z branży. Mamy wieloletnią praktykę żywieniową. Nasze produkty są innowacyjne i oryginalne. Tworzymy od początku do końca i dopracowujemy produkty w najdrobniejszych szczegółach. A to wszystko z miłości do zwierząt.

Dane firmy.

Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o.
Kulice, ul. Kasztanowa 10
83-130 Pelplin
NIP: 739 380 64 70
KRS: 0000365515
REGON: 280545290

Kontakt.

Potrzebujesz pomocy doradcy żywieniowego?
Chciałbyś podzielić się Twoimi spostrzeżeniami na temat naszych produktów? Zapraszamy! Wybierz najwłaściwszy sposób kontaktu:
→ tel. tel.: +48 887 072 034
→ tel./fax (058) 573 31 07
→ e-mail: napisz do nas
→ kup online: www.apl-health.eu
→ facebook: śledź nas na fb!

© Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o. 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności | RODO