tel.: +48 887 072 034

tel./fax: (058) 573 31 07

e-mail: napisz do nas

kup online: apl-health.eu

Wygodne i bezpieczne zakraplanie.

Tabletki, kropelki, czopki – są takie sytuacje, w których musimy zaaplikować je naszym pupilom. Jak to zrobić bezpiecznie i bezstresowo?

Dla tych, którzy muszą stosować u psów i kotów krople do oczu lub uszu pojawiło się na rynku innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie. Polska firma APL Health & happiness oferuje krople z wygodnym aplikatorem. Buteleczka kropli do uszu zakończona jest kilkucentymetrowym gumowym wężykiem. Umożliwia to bezpieczne i delikatne wprowadzenie preparatu do kanału słuchowego zwierzęcia. Minimalizuje to nieprzyjemne doznania i stres. Również pojemnik z kroplami do oczu zakończony jest gumową końcówką. Zmniejsza to ryzyko urazu przy dotknięciu gałki ocznej w czasie aplikacji preparatu. Co zrobić aby zwierzę spokojnie znosiło tego typu zabiegi? – Warto przyzwyczajać je od małego do dotykania wrażliwych miejsc przez właściciela – radzi dr n. wet. Katarzyna Bladowska, behawiorysta COAP Łatwo wyrobić u psa lub kota pozytywne skojarzenie z zabiegiem pielęgnacyjnym poprzez nagradzanie za spokojną reakcję na dotyk uszu, okolic oczy i innych miejsc wrażliwych. Dużo łatwiej stosować w takich zabiegach produkty APL ze specjalnym aplikatorem. Wygoda zakraplania to nie jedyna zaleta tego produktu. Istotny jest fakt, że oprócz tradycyjnych składników krople te są wzbogacone min. o kwas borowy. Preparaty do oczu i uszu APL są dostępne w opakowaniach o objętości 50 ml.

Veterinary Line
Canine Hypoallergenic

Specjalistyczna karma dla dorosłych psów ze skłonnością do alergii.
Produkty APL VETERINARY LINE dostępne są wyłącznie w najlepszych gabinetach i przychodniach weterynaryjnych.

Jak zadbać o stawy
u pupili?

Psy i koty coraz częściej cierpią na problemy ze stawami. Jak sobie z nimi radzić? Warto zacząć od właściwej diety i suplementacji.

Zima?
Zadbaj o stawy pupila!

Co stosować, aby odpowiednio zadbać o kota i psa, gdy nadchodzą niskie temperatury?

Breeder Line
Super Premium After Sterilization

Karma dla dorosłych kotów wszystkich ras po zabiegu sterylizacji.
Produkty APL VETERINARY LINE dostępne są wyłącznie w najlepszych gabinetach i przychodniach weterynaryjnych.

previous arrow
next arrow
Slider

O nas.

Firma Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o. (APL) zajmuje się produkcją suplementów diety, karm oraz smakołyków dla zwierząt domowych. Sposób, w jaki podchodzimy do naszych produktów, czyni z nas niepowtarzalny i wyjątkowy zespół.
Od lat działamy z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Posiadamy odpowiednie wykształcenie i współpracujemy ze specjalistami z branży. Mamy wieloletnią praktykę żywieniową. Nasze produkty są innowacyjne i oryginalne. Tworzymy od początku do końca i dopracowujemy produkty w najdrobniejszych szczegółach. A to wszystko z miłości do zwierząt.

Dane firmy.

Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o.
Kulice, ul. Kasztanowa 10
83-130 Pelplin
NIP: 739 380 64 70
KRS: 0000365515
REGON: 280545290

Kontakt.

Potrzebujesz pomocy doradcy żywieniowego?
Chciałbyś podzielić się Twoimi spostrzeżeniami na temat naszych produktów? Zapraszamy! Wybierz najwłaściwszy sposób kontaktu:
→ tel. tel.: +48 887 072 034
→ tel./fax (058) 573 31 07
→ e-mail: napisz do nas
→ kup online: www.apl-health.eu
→ facebook: śledź nas na fb!

© Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o. 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności | RODO